Novinky

Objednávky na leden

20.12.2017

Přijímáme objednávky od nového roku! První závoz v roce 2018 bude 7. ledna v odpoledních hodinách. Pro objednání (nový zákazník) vyplňte prosíme objednávku po kliku na rychlá objednávka v horním menu. Stávající zákazníci stačí když objednají přes SMS. Po zpracování objednávky Vám pošleme potvrzení. Dejte Vašim předsevzetím reálnou podobu!

celý článek

Hledáme obchodní partnery v okolí HK, PCE

2.11.2017

Hledáme obchodní partnery z oblasti sport, fitness, zdravá výživa, welness. Nabízíme spolupráci při propagaci a prodeji společných služeb vedoucích ke zdravému životnímu stylu a rovněž nabízíme zajímavé provize obchodním partnerům. Rádi u Vás uspořádáme ochutnávku a poskytneme Vám tolik propagačních materiálů, kolik nám dovolíte. Prosím kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle uvedeném nahoře v záhlaví stránky.

celý článek

Informace o vánoční výluce FFM

2.11.2017

Vánoční výluka z výroby Fitness Food Menu bude ve dnech 24. 12. 2017 až do 4. 1. 2018. To znamená, že Vám přivezeme poslední menu ve čtvrtek  21. prosince 2017 a první opět v novém roce v neděli dne 7. 1. 2018. O tyto dny výluky jsou všechny vaše objednávky prodlouženy automaticky.

celý článek

Novinky z Fitness Food Menu

2.8.2017

Po měsíční výluce opět rozvážíme Fitness food menu, nově i do regionu – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Přelouč a okolí. Ve volném měsíci jsme kompletně vyčistili kuchyň, zmapovali nový region a hledali nové partnery pro Vás naše zákazníky, aby jste mohli naše služby využít na plno.

celý článek

DIETA FITNESS FOOD MENU

9.2.2014

Dieta ve třech krocích: 

V podobě našeho stravovacího konceptu Fitness Food menu přinášíme řešení, které nevyžaduje hladovění, je zdravé, je odzkoušené a funguje!

celý článek