Novinky

 

Naše děti se zase vrátily do škol a i v práci už pomalu všem končí dovolené. Naše tělo si opět začíná zvykat na pravidelný režim, se kterým přichází i pravidelné a zdravé stravování. Máte pocit, že přípravou jídla trávíte poměrně dost času a přesto není Váš jídelníček tak pestrý, jak byste si představovali? Je ten správný čas sáhnout po nutričně vyvážené stravě, po Fitness food menu, které Vám každý den přivezeme až k Vám domů, do práce nebo na místo, které si dopředu zvolíte.

Víme, že díky naší vyvážené, zdravé a chutné stravě a také individuálnímu přístupu k zákazníkovi dosáhneme společně těch nejlepších výsledků.

Do 31.10.2017 každý 5. zákazník obdrží při objednávce alespoň 20 dní dva dny FFmenu zdarma.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 723 418 872
nebo na e-mailu vysocina@ffmenu.cz
 

PF 2017

30.12.2016

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

Dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, projevenou důvěru a spolupráci v roce 2016 a do nového roku 2017 Vám popřáli hodně zdraví pro Vás i Vaše rodiny, hodně spokojenosti, osobních i pracovních úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Současně se těšíme na další spolupráci.

celý článek

DARUJTE POD STROMEČEK DÁRKOVÝ POUKAZ FITNESS FOOD MENU

22.11.2016

Přinášíme tip na skvělý dárek k Vánocům! Potěšte své blízké dárkovým poukazem na 5-ti chodové nutričně vyvážené menu na celý den a s dopravou zdarma. Darujte to nejlepší - zdraví s FFMENU. Dárkový poukaz je vhodným poděkováním pro rodiče, prarodiče, ale i Vaše zaměstnance.

celý článek