+420 606 500 920

NOVINKY

Kam si nás můžete objednat?

14.2.2018

Krabičková dieta, ale i jídlo na celý den až domů nebo do kanceláře. To je Fitness food menu Opava.

Od února dovážíme 5 nutričně vyvážených jídel až domů po celém našem regionu. Stačí kontaktovat FF menu Opava a my Vám pomůžeme vybrat ten správný jídelníček pro Vás. Chcete shodit nadbytečná kila, nabrat svalovou hmotu nebo se jen nestíháte najíst a rádi by jste to změnili? Stačí zavolat na 606 500 920 nebo poslat email na opava@ffmenu.cz

A kam si můžete Vaše jídlo objednat?

Vozíme celou oblast od Hradnce nad Moravící po Krnov a od Dolního k Hornímu Benešovu, a to s dopravou zdarma až k Vám domů.

celý článek

VELKÁ PROMĚNA S FFMENU A DFITNESS GYM

17.1.2018

ZDARMA 3 MĚSÍCE FitnessFood MENU pro účastníka proměny s Dfitness gym.

Krabičková dieta a cvičení jdou dohormady! Našli jsme účastnici proměny, která chce zdravě zhubnout, zpevnit postavu a které dáme FF menu na 3 měsíce ZDARMA! Chceme ji podpořit v jejím úsilí zhubnout. Jsme krabičková dieta s individuálním přísupem ke klientovi a na tomto případu budeme dokumentovat, jak postupujeme. Sledujte náš Facebook a fanděte!

Na této proměně budeme spolupracovat s našim partnerem DFITNESS GYM, který zajistí odborný dohled a skvělé prostředí pro cvičení.

CO ZA TO CHCEME :

 

Více o proměně zde.

 

celý článek

DFITNESS GYM

9.1.2018

Dfitness gym

 

Fitness, kardio, funkční zóna ... to vše najdete ve fitku DFITNESS GYM. A od února zde jeho klienti najdou i naši nabídku Fitness food menu se slevou.

 

celý článek

Sport Perfekt

30.10.2017

Spojení zdravé, vyvážené stravy a pravidelného cvičení je ta nejlepší cesta k tomu, cítit se skvěle. 

Proto bychom Vám dnes rádi představili našeho nového partnera, díky kterému budete o (s)krok blíž ke svému vysněnému cíli - SPORT PERFEKT. 

Za nás určitě DOPORUČUJEME a to nejen díky modernímu vybavení, ale i milému přístupu vyškoleného personálu, který Vám poradí jak správně cvičit.

Pro klienty tohoto partera bude od 1.2. 2018 navíc platit ZVÝHODNĚNÁ CENA našeho FFmenu.

 

 

celý článek

FIT TRÉNINK

15.12.2017

Náš nový partner FIT TRÉNINK je fitness centum malé prostorem, ale velké myšlenkou. V jejich programech se setkáte se skutečnými odorníky. Naučí Vás zdravě a účelně cvičit, zbaví bolesti zad a ukáží vám, že zdravý pohyb je důležitou součástí i Vašeho života.

Proto i my máme pro klienty FIT TRÉNINK zcela unikátní nabídku, šitou na míru. Ocení ji hlavně ti, kteří nemají čas si chystat zdravé a nutričně vyvážené jídlo každý den. Stačí se stavit...

celý článek

Fitness Herkules Bruntál

30.1.2018

 

V Bruntále na ulici Opavská se nachází naše obslužné místo Fitness Herkules. V tomto fitness centru naleznete skvělé vybavení, milý a profesionální personál a od února 2018 i naše FFmenu.

celý článek