NOVINKY

NOVINKY OD 1.4.2018

26.3.2018
NOVINKY:
 
Duben bude plný novinek
 
Mimo jiné se můžete těšit na nové stravovací programy a SUPERFOOD
 
 
celý článek

NENÍ DIETA JAKO DIETA

15.9.2017

"

"Moderní doba klade na člověka vysoké nároky. Chceme zvládat práci, rodinu, musíme se vyrovnávat se spoustou stresujících situací, a přitom všem ještě vypadat dobře a vyhlížet zdravě"

Čas a hlavně jeho nedostatek, to je častá příčina stresu.. Jak tedy vypadat dobře, jíst zdravě, když na to není čas, respektive, když nechceme veškerý volný čas strávit u plotny a přemýšlením co si navaříme/nabalíme na následující den?

Proč tedy nesáhnout po zdravé, vyvážené stravě, kterou Vám přivezeme až k Vašim dveřím, Váš volný čas tedy můžete věnovat např. Vaší rodině/prátelům/koníčkům a my se postaráme o pravidelnou stravu, jejíž hodnoty lze sestavit dle Vašich požadavků

Stačí vyzkoušet :)

https://www.zena.cz/neni-krabickova-dieta-jako-krabickova-dieta/r~55e8870292d011e7aec7002590604f2e/?redirected=1505468011

 

celý článek

Nový partner - CONTOURS KARVINÁ

8.10.2016

Spojení zdravé, vyvážené stravy a pravidelného cvičení je ta nejlepší cesta k vysněné postavě

Proto bychom Vám dnes rádi představili našeho nového partnera, díky kterému budete o (s)krok blíž ke svému vysněnému cíli - CONTOURS v Karviné. Pokud si chcete vytvarovat postavu, odbourat přebytečné tuky i celulitidu či se pořádně vypotit během skupinového cvičení, je toto DÁMSKÉ FITNESS CENTRUM dobrou volbou.

Za nás určitě DOPORUČUJEME a to nejen díky modernímu vybavení, ale i milému přístupu vyškoleného personálu, který Vám poradí jak správně cvičit, aby byl efekt co nejlepší.

Pro klienty tohoto fitness centra je navíc sjednaná ZVÝHODNĚNÁ CENA našeho FFmenu.

Více informací na http://www.contours.cz/fitness/karvina

celý článek

STUDIO SILUETA - náš nový partner

2.12.2015

Spojení zdravé, vyvážené stravy a pravidelného cvičení je ta nejlepší cesta k vysněné postavě. 
Proto bychom Vám dnes rádi představili našeho nového partnera, díky kterému budete o (s)krok blíž ke svému vysněnému cíli - STUDIO SILUETA v Havířově. Pokud si chcete vytvarovat postavu, odbourat přebytečné tuky i celulitidu či se pořádně vypotit během skupinového cvičení, je toto DÁMSKÉ FITNESS CENTRUM dobrou volbou.

Za nás určitě DOPORUČUJEME a to nejen díky modernímu vybavení, ale i milému přístupu vyškoleného personálu, který Vám poradí jak správně cvičit, aby byl efekt co nejlepší.
Pro klienty tohoto fitness centra je navíc sjednaná zvýhodněná cena našeho FFmenu.
Více informací naleznete na webových stránkách: http://www.studio-silueta.cz

celý článek

STUDIO ANDREA - náš nový partner

26.10.2015

                                                                                                                                                                                                                                                            

Protože víme, že krásná postava je otázkou nejen zdravé, vyvážené stravy a pravidelného cvičení, ale taky relaxace a odpočinku. Spojili jsme se se STUDIEM ANDREA - kde bude o Vaše tělo postaráno na profesionální úrovni. Najdete zde nejen katalytickou termolipolýzu, kavitaci a kryolipolýzu, laser, solárium ... provádějí zde i speciální strojové kosmetické zásahy, odstranění výrůstků na kůži, žilek, nehtovou modeláž, ošetření rybičkami Garra Rufa, manikůru, pedikůru, atd.... pro více informací navštivte webové stránky www.studioandrea.com

Doporučujeme i díky velmi profesionálnímu a milému přístupu paní Habrnálové - majitelky studia.

Klienti tohoto studia si mohou naše FFmenu koupit za zvýhodněnou cenu.

 

celý článek

Nový partner - HDP GYM & Fitness

26.10.2015

   

Náš nový partner - HDP GYM & Fitness, nové fitness centrum v Petrovicích u Karviné, které se určitě vyplatí navštívit. Najdete zde nejen prostor pro posilování a formování postavy (posilovna, ring, kardiozóna, TRX, VacuShape,...) a také vždy usměvavý a proškolený personál, který Vám ochotně poradí nejen v otázkách cvičení. 

Pro klienty tohoto fitmess centra je sjednaná zvýhodněná cena našeho FFmenu.

Více informací na : https://www.facebook.com/HDP-GYM-Fitness-153065414875340

 

 

 

celý článek

FITNESS ORLANDO náš nový partner

1.4.2015

logoPředstavujeme Vám spolupráci s naším novým partnerem FITNESS ORLANDO

V Karviné, na Masarykově náměstí, Vás čeká největší výběr skupinovéo cvičení pod jednou střechou. Neváhejte a přijďte si zacvičit pod dohledem certifikovaných trenérů, kteří ochotně poradí a také se postarají, abyste neodcházeli bez dostatečného energetického výdeje :).   Více info na webu nebo fb. !! DOPORUČUJEME !!

Naleznete zde i naše MĚŘÍCÍ MÍSTO.                                                                        

Navíc jako klienti tohoto fitness studia máte nárok na ZVÝHODNĚNOU CENU FFmenu, stačí se jen zeptat:)..

 

 

 

celý článek

RÁJ RELAXU - náš nový partner

18.3.2015

log

Začali jsme spolupracovat s RÁJEM RELAXU. Přijďte si zde zacvičit či načerpat energii a vyberte si ze široké nabídky fitness i relaxace (POWER PLATE - ALPINNING - KRUHOVÝ TRÉNINK - FITBOX - FULL BODY- KARDIO ZÓNA-SOLÁRIUM - KOLAGENÁRIUM - KADEŘNICTVÍ - OSOBNI TRENER). V tomto centru nalezne každý klient tu správnou cestu k vysněnému cíli a to díky individuálnímu přístupu, profesionálním službám a nejmodernějšímu vybavení .. DOPORUČUJEME

web: http://www.rajrelaxu.cz/

celý článek