Nové provozovny a budoucnost FFMENU

Nové provozovny a budoucnost FFMENU
Aktuality  |  11. listopadu 2021

Již jsme Vám představili novinky, které jsme pro Vás připravili, ale co plánujeme do budoucna?

Nejprve bychom Vás chtěli informovat o tom, že jsme pro naše zákazníky otevřeli dvě nové provozovny. Jedna provozovna se nachází v Brandýsu nad Labem, kteří Vám budou zajišťovat dovoz krabiček na severu Středočeského kraje a druhá provozovna se nachází v Rychnově nad Kněžnou, kteří se postarají o distribuci krabiček v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Nicméně nadále budeme usilovně pracovat na otevření dalších provozoven, abychom mohli plnit cíle našich zákazníků po celé České republice.

Tím to ale nekončí, dále společně s našimi nutričními poradci pro Vás připravujeme i nové programy, které Vám ještě víc pomohou za cestou za Vaší vysněnou postavou.

Dále pro Vás neustále vymýšlíme nové receptury, které se již objevují v našich jídelníčcích, momentálně jsme ve fázi zkoušení nových receptur. Během příštího roku bychom měli vyselektovat nejlepší jídla a od příštího roku se můžete těšit na dokonale sestavené receptury, na kterých se stanete závislými.

Jaké máte doposud reference k našim recepturám? Neváhejte nás kontaktovat s názorem na naše jídla, popř. pokud máte nějaké tipy na vylepšení, budeme za ně rádi. 

A aby toho nebylo málo ohledně nových receptur, na základě pozitivních ohlasů na naši kuchařku, která vyšla v roce 2019, jsme se rozhodli pro Vás připravit druhé vydání kuchařky, kde Vás necháme nahlédnout pod pokličku FFMENU.

Ekologie nám také není lhostejná, a proto již vše připravujeme k přechodu na biologicky rozložitelné krabičky, které Vás v budoucnosti budou čekat.

Plánujeme pro Vás i mobilní aplikaci do telefonu pro všechny naše zákazníky, kde budete mít přehled o Vašich objednávkách, tipy na recepty, tréninkové plány apod. Ale na to je zatím brzo :-)

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…