Nové provozovny a budoucnost FFMENU

Nové provozovny a budoucnost FFMENU
Aktuality  |  11. listopadu 2021

Již jsme Vám představili novinky, které jsme pro Vás připravili, ale co plánujeme do budoucna?

Nejprve bychom Vás chtěli informovat o tom, že jsme pro naše zákazníky otevřeli dvě nové provozovny. Jedna provozovna se nachází v Brandýsu nad Labem, kteří Vám budou zajišťovat dovoz krabiček na severu Středočeského kraje a druhá provozovna se nachází v Rychnově nad Kněžnou, kteří se postarají o distribuci krabiček v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Nicméně nadále budeme usilovně pracovat na otevření dalších provozoven, abychom mohli plnit cíle našich zákazníků po celé České republice.

Tím to ale nekončí, dále společně s našimi nutričními poradci pro Vás připravujeme i nové programy, které Vám ještě víc pomohou za cestou za Vaší vysněnou postavou.

Dále pro Vás neustále vymýšlíme nové receptury, které se již objevují v našich jídelníčcích, momentálně jsme ve fázi zkoušení nových receptur. Během příštího roku bychom měli vyselektovat nejlepší jídla a od příštího roku se můžete těšit na dokonale sestavené receptury, na kterých se stanete závislými.

Jaké máte doposud reference k našim recepturám? Neváhejte nás kontaktovat s názorem na naše jídla, popř. pokud máte nějaké tipy na vylepšení, budeme za ně rádi. 

A aby toho nebylo málo ohledně nových receptur, na základě pozitivních ohlasů na naši kuchařku, která vyšla v roce 2019, jsme se rozhodli pro Vás připravit druhé vydání kuchařky, kde Vás necháme nahlédnout pod pokličku FFMENU.

Ekologie nám také není lhostejná, a proto již vše připravujeme k přechodu na biologicky rozložitelné krabičky, které Vás v budoucnosti budou čekat.

Plánujeme pro Vás i mobilní aplikaci do telefonu pro všechny naše zákazníky, kde budete mít přehled o Vašich objednávkách, tipy na recepty, tréninkové plány apod. Ale na to je zatím brzo :-)

Přečtěte si také

Jak si změřit kalorie?

Jak si změřit kalorie?

I přestože díky krabičkám od FFMENU počítat kalorie nemusíte, jelikož vše řešíme za Vás, rádi bychom tomuto tématu věnovali pár řádků. Úkolem naší firmy je především splnění Vašich cílů, které se týkají Vašeho zdravotního stavu, postavy, kondice, ale také se Vás snažíme vzdělávat v oblasti zdravého životního stylu. Tentokrát se tedy podíváme na kalorie a na jejich počítání.

FFMENU PODPORUJE PROJEKT FUCK CANCER!

FFMENU PODPORUJE PROJEKT FUCK CANCER!

Před pár dny odstartovala doposud největší osvětová kampaň týkající se rakoviny mladých lidí s názvem FUCK CANCER.

Pitný režim - kolik mám denně vypít?

Pitný režim - kolik mám denně vypít?

Již se pomalu blížíme do období, kdy teplota na teploměru se bude blížit k 30 °C a s tímto obdobím taky přichází spousta dotazů ohledně toho, kolik vody by člověk měl denně vypít? Na tuto otázku se tedy podíváme blíže.

Jak zhubnout do plavek co nejrychleji?

Jak zhubnout do plavek co nejrychleji?

Jelikož nám léto klepe na dveře, rozhodli jsme se v FFMENU pro Vás připravit článek, který bude zaměřený na to, jak zhubnout co nejrychleji do plavek před létem, nicméně tento článek pojmeme více obecně.

Jak zhubnout bez jojo efektu?

Jak zhubnout bez jojo efektu?

S jarem je tu nový příliv energie a chuť konečně zacvičit se svou postavou a zbavit se před létem přebytečných kil, abychom se v létě mohli chlubit postavou v plavkách. V minulém článku jsme se zaměřili na to jak nabrat svalovou hmotu, dnes se však podíváme na druhou stranu mince, jak zhubnout bez jojo efektu.

Co Vás zajímá?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…