Nové provozovny a budoucnost FFMENU

Nové provozovny a budoucnost FFMENU
Aktuality  |  11. listopadu 2021

Již jsme Vám představili novinky, které jsme pro Vás připravili, ale co plánujeme do budoucna?

Nejprve bychom Vás chtěli informovat o tom, že jsme pro naše zákazníky otevřeli dvě nové provozovny. Jedna provozovna se nachází v Brandýsu nad Labem, kteří Vám budou zajišťovat dovoz krabiček na severu Středočeského kraje a druhá provozovna se nachází v Rychnově nad Kněžnou, kteří se postarají o distribuci krabiček v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Nicméně nadále budeme usilovně pracovat na otevření dalších provozoven, abychom mohli plnit cíle našich zákazníků po celé České republice.

Tím to ale nekončí, dále společně s našimi nutričními poradci pro Vás připravujeme i nové programy, které Vám ještě víc pomohou za cestou za Vaší vysněnou postavou.

Dále pro Vás neustále vymýšlíme nové receptury, které se již objevují v našich jídelníčcích, momentálně jsme ve fázi zkoušení nových receptur. Během příštího roku bychom měli vyselektovat nejlepší jídla a od příštího roku se můžete těšit na dokonale sestavené receptury, na kterých se stanete závislými.

Jaké máte doposud reference k našim recepturám? Neváhejte nás kontaktovat s názorem na naše jídla, popř. pokud máte nějaké tipy na vylepšení, budeme za ně rádi. 

A aby toho nebylo málo ohledně nových receptur, na základě pozitivních ohlasů na naši kuchařku, která vyšla v roce 2019, jsme se rozhodli pro Vás připravit druhé vydání kuchařky, kde Vás necháme nahlédnout pod pokličku FFMENU.

Ekologie nám také není lhostejná, a proto již vše připravujeme k přechodu na biologicky rozložitelné krabičky, které Vás v budoucnosti budou čekat.

Plánujeme pro Vás i mobilní aplikaci do telefonu pro všechny naše zákazníky, kde budete mít přehled o Vašich objednávkách, tipy na recepty, tréninkové plány apod. Ale na to je zatím brzo :-)

Přečtěte si také

Kalorický surplus

Kalorický surplus

Kalorický surplus je pojem, se kterým se často setkáváme v souvislosti s budováním svalové hmoty a zvyšováním fyzické výkonnosti. Jedná se o stav, kdy jedinec přijímá více kalorií, něž jeho tělo potřebuje pro udržení současné váhy a funkce těla. Tento přebytek kalorií se ukládá jako tuková tkáň, což vede k nárustu hmotnosti. Kalorický surplus může být využit k budování svalů, ale je důležité jej dosahovat postupně a s kontrolou váhy. 

Jak vypočítat idealní váhu?

Jak vypočítat idealní váhu?

Když se začnete zajímat o zdravý životní styl a s ním spojená i Vaše hmotnost a postava, určitě se pozastavíte nad tím, jaká je pro Vás ideální hmotnost. Každý jsme jiný, a tak vysněná a ideální hmotnost pro různé osoby může být zcela odlišná. Vedle parametrů jako je výška a váha se totiž na ideální hmotnosti podílí také i věk, pohlaví nebo fyzická aktivita. 

Co jsou skryté kalorie?

Co jsou skryté kalorie?

Pokud si z nějakého důvodu počítáte kalorie – ať už je Vaším cílem kalorický deficit nebo surplus, hlídáte si energetický příjem a výdej nebo máte nastavené kalorie od nás, abyste si plnili své cíle, právě skryté kalorie Vám mohou udělat pořádnou čáru přes rozpočet a zpomalit Váš progres. Některé potraviny se totiž zdravě a dietně pouze tváří.

Jak na posílení imunity?

Jak na posílení imunity?

Jsou pro Vás zimní měsíce obdobím častých chřipek, zánětů dýchacích cest, nachlazení a rýmy? Příčinou může být oslabený imunitní systém, který nepracuje, jak je v tomto období potřebné, jelikož se tělo musí vyrovnávat se změnami teplot, nižšími dávkami slunečního světla a poklesem životní energie a Vám se proto nedaří rychle a pořádně uzdravit.

HIIT trénink na doma

HIIT trénink na doma

Nemáte dostatek času na cvičení nebo Vás už klasické cvičení doma s vlastním tělem přestalo bavit a přemýšlíte nad změnou? Řešení je pro Vás právě HIIT neboli high intensity training, který střídá delší intervaly cvičení a kratší intervaly odpočinku.

Co Vás zajímá?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…