Jak správně dávkovat náš protein?

Jak správně dávkovat náš protein?
Blog  |  21. února 2022

Jak správně dávkovat protein, který dostáváte ke svým krabičkám pro jeho maximální využití?

Spousta našich zákazníků se ptá, jak správně mají dávkovat protein, který dostávají od nás společně s našimi krabičkami, a proto bychom Vám tímto článkem rádi vysvětlili využití proteinu.

Jedná se o sypký prášek, který se přidává k vodě a nebo k mléku. Protein si z misky, ve kterém protein dostanete, přesypete do sklenice nebo šejkru, následně zalijete vodou nebo mlékem a rozmícháte.

Protein naleznete u našich programů Muscle a Low carb, u každého programu se ale liší jeho dávkování.

Protein u programu Muscle se dodává jako 6. chod dne, v tomto programu najdete celkem dvě odměrky vysoce kvalitního proteinu. Na základě Vaší kalorické hodnoty 7 000 kJ - 12 000 kJ dostanete od 30g-60g proteinu. Toto množství si rozdělte na dvě dávky. Jednu dávku doporučujeme konzumovat před Vaším tréninkem a druhou dávku si můžete dát kdykoliv během dne.

Protein u programu Low carb se dodává jako náhrada za jednu svačinu během dne, v tomto programu najdete celkem jednu odměrku vysoce kvalitního proteinu. Na základě Vaší kalorické hodnoty 4 500 - 9 000 kJ dostanete od 20g-30g proteinu. Tuto dávku konzumujte jako náhradu za dopolední nebo odpolední svačinu. 

Přečtěte si také

Jak na posílení imunity?

Jak na posílení imunity?

Jsou pro Vás zimní měsíce obdobím častých chřipek, zánětů dýchacích cest, nachlazení a rýmy? Příčinou může být oslabený imunitní systém, který nepracuje, jak je v tomto období potřebné, jelikož se tělo musí vyrovnávat se změnami teplot, nižšími dávkami slunečního světla a poklesem životní energie a Vám se proto nedaří rychle a pořádně uzdravit.

HIIT trénink na doma

HIIT trénink na doma

Nemáte dostatek času na cvičení nebo Vás už klasické cvičení doma s vlastním tělem přestalo bavit a přemýšlíte nad změnou? Řešení je pro Vás právě HIIT neboli high intensity training, který střídá delší intervaly cvičení a kratší intervaly odpočinku.

Jak si změřit kalorie?

Jak si změřit kalorie?

I přestože díky krabičkám od FFMENU počítat kalorie nemusíte, jelikož vše řešíme za Vás, rádi bychom tomuto tématu věnovali pár řádků. Úkolem naší firmy je především splnění Vašich cílů, které se týkají Vašeho zdravotního stavu, postavy, kondice, ale také se Vás snažíme vzdělávat v oblasti zdravého životního stylu. Tentokrát se tedy podíváme na kalorie a na jejich počítání.

FFMENU PODPORUJE PROJEKT FUCK CANCER!

FFMENU PODPORUJE PROJEKT FUCK CANCER!

Před pár dny odstartovala doposud největší osvětová kampaň týkající se rakoviny mladých lidí s názvem FUCK CANCER.

Pitný režim - kolik mám denně vypít?

Pitný režim - kolik mám denně vypít?

Již se pomalu blížíme do období, kdy teplota na teploměru se bude blížit k 30 °C a s tímto obdobím taky přichází spousta dotazů ohledně toho, kolik vody by člověk měl denně vypít? Na tuto otázku se tedy podíváme blíže.

Co Vás zajímá?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…