Nové webové stránky a mnoho dalšího!

Nové webové stránky a mnoho dalšího!
Aktuality  |  11. listopadu 2021

Dočkali jsme se! Dlouho avizované webové stránky jsou tu a s nimi i spousta vychytávek.

Co všechno naleznete na nových webových stránkách?

Můžete se těšit na úplně nový, moderní vzhled, ale nebude to jen o vzhledu! Společně s novým vzhledem se můžete těšit na pravidelné články ze světa zdravého životního stylu. 

A nejenom to! Někteří z Vás si již jistě všimli, že jsme pro Vás připravili i nový vzhled a nový koncept příspěvků na našich sociálních sítí, kde naleznete naše vlastní receptury, informace ze světa zdravého životního stylu apod. 

Poslední novinkou, která se týká vzhledu celé naší firmy je ta, že jsme pro Vás připravili nové grafické zpracování našich převozních tašek, ve kterých dostáváte krabičky FFMENU a nový vzhled samolepících štítků, které Vás informují o daném pokrmu a budeme jej spouštět již brzy!

Dále je pro Vás k dispozici nová vylepšená BMR kalkulačka, která spočítá správnou kalorickou hodnotu na základě těchto parametrů: Věk, váha, výška, % tuků v těle, pohybová aktivita ve volném čase a během práce. Jedná se o jednu z nejpřesnějších BMR kalkulaček na trhu. Tak neváhejte a běžte jí vyzkoušet.

Pokud by Vám ani tato BMR kalkulačka nestačila, nově pro Vás nabízíme služby našeho výživového poradce, který Vám poradí s Vašimi cíli.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…