Nové webové stránky a mnoho dalšího!

Nové webové stránky a mnoho dalšího!
Aktuality  |  11. listopadu 2021

Dočkali jsme se! Dlouho avizované webové stránky jsou tu a s nimi i spousta vychytávek.

Co všechno naleznete na nových webových stránkách?

Můžete se těšit na úplně nový, moderní vzhled, ale nebude to jen o vzhledu! Společně s novým vzhledem se můžete těšit na pravidelné články ze světa zdravého životního stylu. 

A nejenom to! Někteří z Vás si již jistě všimli, že jsme pro Vás připravili i nový vzhled a nový koncept příspěvků na našich sociálních sítí, kde naleznete naše vlastní receptury, informace ze světa zdravého životního stylu apod. 

Poslední novinkou, která se týká vzhledu celé naší firmy je ta, že jsme pro Vás připravili nové grafické zpracování našich převozních tašek, ve kterých dostáváte krabičky FFMENU a nový vzhled samolepících štítků, které Vás informují o daném pokrmu a budeme jej spouštět již brzy!

Dále je pro Vás k dispozici nová vylepšená BMR kalkulačka, která spočítá správnou kalorickou hodnotu na základě těchto parametrů: Věk, váha, výška, % tuků v těle, pohybová aktivita ve volném čase a během práce. Jedná se o jednu z nejpřesnějších BMR kalkulaček na trhu. Tak neváhejte a běžte jí vyzkoušet.

Pokud by Vám ani tato BMR kalkulačka nestačila, nově pro Vás nabízíme služby našeho výživového poradce, který Vám poradí s Vašimi cíli.

Přečtěte si také

Kalorický surplus

Kalorický surplus

Kalorický surplus je pojem, se kterým se často setkáváme v souvislosti s budováním svalové hmoty a zvyšováním fyzické výkonnosti. Jedná se o stav, kdy jedinec přijímá více kalorií, něž jeho tělo potřebuje pro udržení současné váhy a funkce těla. Tento přebytek kalorií se ukládá jako tuková tkáň, což vede k nárustu hmotnosti. Kalorický surplus může být využit k budování svalů, ale je důležité jej dosahovat postupně a s kontrolou váhy. 

Jak vypočítat idealní váhu?

Jak vypočítat idealní váhu?

Když se začnete zajímat o zdravý životní styl a s ním spojená i Vaše hmotnost a postava, určitě se pozastavíte nad tím, jaká je pro Vás ideální hmotnost. Každý jsme jiný, a tak vysněná a ideální hmotnost pro různé osoby může být zcela odlišná. Vedle parametrů jako je výška a váha se totiž na ideální hmotnosti podílí také i věk, pohlaví nebo fyzická aktivita. 

Co jsou skryté kalorie?

Co jsou skryté kalorie?

Pokud si z nějakého důvodu počítáte kalorie – ať už je Vaším cílem kalorický deficit nebo surplus, hlídáte si energetický příjem a výdej nebo máte nastavené kalorie od nás, abyste si plnili své cíle, právě skryté kalorie Vám mohou udělat pořádnou čáru přes rozpočet a zpomalit Váš progres. Některé potraviny se totiž zdravě a dietně pouze tváří.

Jak na posílení imunity?

Jak na posílení imunity?

Jsou pro Vás zimní měsíce obdobím častých chřipek, zánětů dýchacích cest, nachlazení a rýmy? Příčinou může být oslabený imunitní systém, který nepracuje, jak je v tomto období potřebné, jelikož se tělo musí vyrovnávat se změnami teplot, nižšími dávkami slunečního světla a poklesem životní energie a Vám se proto nedaří rychle a pořádně uzdravit.

HIIT trénink na doma

HIIT trénink na doma

Nemáte dostatek času na cvičení nebo Vás už klasické cvičení doma s vlastním tělem přestalo bavit a přemýšlíte nad změnou? Řešení je pro Vás právě HIIT neboli high intensity training, který střídá delší intervaly cvičení a kratší intervaly odpočinku.

Co Vás zajímá?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…