Nové webové stránky a mnoho dalšího!

Nové webové stránky a mnoho dalšího!
Aktuality  |  11. listopadu 2021

Dočkali jsme se! Dlouho avizované webové stránky jsou tu a s nimi i spousta vychytávek.

Co všechno naleznete na nových webových stránkách?

Můžete se těšit na úplně nový, moderní vzhled, ale nebude to jen o vzhledu! Společně s novým vzhledem se můžete těšit na pravidelné články ze světa zdravého životního stylu. 

A nejenom to! Někteří z Vás si již jistě všimli, že jsme pro Vás připravili i nový vzhled a nový koncept příspěvků na našich sociálních sítí, kde naleznete naše vlastní receptury, informace ze světa zdravého životního stylu apod. 

Poslední novinkou, která se týká vzhledu celé naší firmy je ta, že jsme pro Vás připravili nové grafické zpracování našich převozních tašek, ve kterých dostáváte krabičky FFMENU a nový vzhled samolepících štítků, které Vás informují o daném pokrmu a budeme jej spouštět již brzy!

Dále je pro Vás k dispozici nová vylepšená BMR kalkulačka, která spočítá správnou kalorickou hodnotu na základě těchto parametrů: Věk, váha, výška, % tuků v těle, pohybová aktivita ve volném čase a během práce. Jedná se o jednu z nejpřesnějších BMR kalkulaček na trhu. Tak neváhejte a běžte jí vyzkoušet.

Pokud by Vám ani tato BMR kalkulačka nestačila, nově pro Vás nabízíme služby našeho výživového poradce, který Vám poradí s Vašimi cíli.

Přečtěte si také

Jak si změřit kalorie?

Jak si změřit kalorie?

I přestože díky krabičkám od FFMENU počítat kalorie nemusíte, jelikož vše řešíme za Vás, rádi bychom tomuto tématu věnovali pár řádků. Úkolem naší firmy je především splnění Vašich cílů, které se týkají Vašeho zdravotního stavu, postavy, kondice, ale také se Vás snažíme vzdělávat v oblasti zdravého životního stylu. Tentokrát se tedy podíváme na kalorie a na jejich počítání.

FFMENU PODPORUJE PROJEKT FUCK CANCER!

FFMENU PODPORUJE PROJEKT FUCK CANCER!

Před pár dny odstartovala doposud největší osvětová kampaň týkající se rakoviny mladých lidí s názvem FUCK CANCER.

Pitný režim - kolik mám denně vypít?

Pitný režim - kolik mám denně vypít?

Již se pomalu blížíme do období, kdy teplota na teploměru se bude blížit k 30 °C a s tímto obdobím taky přichází spousta dotazů ohledně toho, kolik vody by člověk měl denně vypít? Na tuto otázku se tedy podíváme blíže.

Jak zhubnout do plavek co nejrychleji?

Jak zhubnout do plavek co nejrychleji?

Jelikož nám léto klepe na dveře, rozhodli jsme se v FFMENU pro Vás připravit článek, který bude zaměřený na to, jak zhubnout co nejrychleji do plavek před létem, nicméně tento článek pojmeme více obecně.

Jak zhubnout bez jojo efektu?

Jak zhubnout bez jojo efektu?

S jarem je tu nový příliv energie a chuť konečně zacvičit se svou postavou a zbavit se před létem přebytečných kil, abychom se v létě mohli chlubit postavou v plavkách. V minulém článku jsme se zaměřili na to jak nabrat svalovou hmotu, dnes se však podíváme na druhou stranu mince, jak zhubnout bez jojo efektu.

Co Vás zajímá?

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k doběru novinek a nenechte si ujít slevy, akce či nová jídla…